Strona główna

Z LWPM
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

UWAGA

Wszystkie osoby zaangażowane w pracę nad tym oprogramowaniem robią to hobbystycznie, w miarę wolnego czasu. Dlatego też czas realizacji wszystkich zamówień, nowe wersje oprogramowania jak i czas odpowiedzi na maile jest z góry nieokreślony. Staram się na bieżąco wszystko robić, ale w przypadku braku mojego wolnego czasu - trzeba po prostu poczekać dłużej. Wszystko co jest podpisane LWPM powstaje w czasie wolnym od innych, ważniejszych dla nas zajęć, więc czasami trzeba po prostu poczekać. Jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować takiej sytuacji - opuść tą stronę!

Gwarancja i odpowiedzialność!

Moduły są urządzeniami DIY i to Ty powinieneś go sobie sam wykonać i sam za niego odpowiadasz! Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki jego działania/niedziałania/nieprawidłowego działania, ani nie udziela jakiejkolwiek gwarancji. W szczególności nie odpowiada za nieprawidłową konfigurację modułu oraz skutki z tym związane, takie jak mandaty za nieprawidłowe wyposażenie samochodu (np jazda na halogenach jako światła do jazdy dziennej). Moduły zwykle mają nieograniczone możliwości komunikacji ze wszystkimi sterownikami obecnymi w samochodzie, dlatego należy je konfigurować ostrożnie, a w szczególności korzystać ze sprawdzonych źródeł dla akcji (akcje dostępne w konfiguratorze są weryfikowane pod kątem obecności dziwnych poleceń). Gwarancja dotyczy jedynie oprogramowania i autor zapewnia aktualizacje oprogramowania przez bliżej nieokreślony czas . Moduł (jak każde urządzenie DIY) nie posiada żadnego certyfikatu, w szczególności homologacji Opla/GM na wykorzystanie w aucie. Wszystko robisz to na własne ryzyko.

Zgodność z Twoim autem

Nie ma żadnej gwarancji, że wszystko w 100% zadziała w Twoim aucie. Zostało przetestowanych już wiele różnych konfiguracji, ale co jakiś czas trafia się specyficzna konfiguracja auta która wymaga zmiany w oprogramowaniu. Wszystko jest na bieżąco dostosowywane. Sytuacje takie są obecnie sporadyczne, ale nie można ich wykluczyć. W każdym razie - na pewno ktoś pomoże w rozwiązaniu problemu. Znane problemy wraz ze sposobem ich rozwiązania zostały już opisane.

Sprawdź co możemy ulepszyć/zmienić w Twoim aucie:

Kontakt

Autor chętnie odpowie na każdy e-mail pod adresem comfort@lwpm.eu i pomoże rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem (na odpowiedź czasem trzeba cierpliwie poczekać). Pomocy można także poszukać na forach ZKP, AKP oraz Facebooku (dla wyjątkowo niecierpliwych). W razie jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem, lub z modułem (sprzętem) możesz w każdej chwili liczyć na pomoc autora. W takim wypadku skontaktuj się poprzez e-mail a na pewno otrzymasz pomoc.

Nad czym pracujemy (w wolnym czasie)

  • LWPM Comfort Module moduł komfortu, wiele dodatkowych funkcji na fabrycznym wyświetlaczu...
  • LWPM Video Module moduł Video - możliwość podłączenia kamery cofania, TV, DVD do fabrycznego kolorowego wyświetlacza
  • Display Control Module moduł sterowania wyświetlaczem, głównie w przypadku braku fabrycznego radia
  • Moduł blokady silnika umożliwia zablokowanie uruchomienia silnika na kod PIN.
  • CD70 Module modyfikacja radia CD70 umożliwiająca podłączenie go do przedliftowej wersji Vectry-C bez zmiany innego wyposażenia, tj CIM, klimatyzacji, wyświetlacza, ...
  • Język polski CID modyfikacja CID - pełen język polski
  • Zmiana Logo CID modyfikacja CID - zmiana loga startowego na dowolną inną animację/obrazek
  • CID Old Module moduł sterujący wyświetlaczem CID

Najważniejsze miejsca